Je velmi důležité udržet si ve všech záležitostech pořádek, obzvlášť pokud potřebujete cokoli organizovat a pracujete s lidmi. Proto je zde tento online rezervační systém fitness-rezervace.cz. Hlavně v dnešní době je často nutné řešení online, a tedy tento systém je nepostradatelným pomocníkem. Obsahuje totiž možnost manuálního i automatického zasílání SMS zpráv i e-mailů. Je pak možné jednoduše si zarezervovaný termín nechat potvrdit.

kalendář

Tuto aplikaci využijete všude tam, kde potřebujete předchozí rezervaci, takže ve fitness centrech, tanečních lekcích nebo i v počítačových hernách. Stém má mnoho vychytávek, pro které si jej ihned zamilujete. Umožňuje uživatelům přihlášení přes http://www.mitvsehotovo.cz/2013/05/osobni-zkusenost-jak-si-pomoci-ztd-organizovat-praci-i-zivot/ jejich již existující účet na Facebooku nebo Googlu. Vy můžete jednoduše přednastavit až 4 skupiny uživatelů (studenti, důchodci, …) a podle toho přihlášení budou využívat dané výhody. Možné je také vytvořit kreditní systém pro uživatele. Jedná se o účet, na který si mohou vkládat peníze a ty z nich následně čerpat na vybrané služby. Systém umí pracovat s čipovými kartami nebo čarovými kódy, proto pro Vás může být rychlejší odbavení na recepci atd. Navíc Vám systém může připomenout narozeniny Vašich klientů, abyste na ně nezapomněli. Pomocí může být také schopnost vygenerovat automaticky účtenku, která může být zaslána na e-mail nebo vytisknuta.

fitness centrum

Lekce nebo hodiny lze jednoduše zaznamenat do připraveného kalendáře spolu s dalšími informacemi jako je jméno a fotka instruktora, cena a Vaše náklady na instruktora. Při přihlašování je také možné zadat fyzickou úroveň uživatele a do lekcí jejich obtížnost. Systém tak sám neumožní přihlášení na lekci uživateli, který daný level nesplňuje.

Pro větší přehlednost aplikace nabízí na konci daného období statistiky, reporty a grafy. Můžete si najít také přehled kolik a kterému instruktorovi (třeba měsíčně) zaplatit.