Cm sozzn

Taneční sporty

Tanec je krásný sport. Klouzání po parketu, vznášet se do výšky. A nosit různé krásné trikoty je jako sen. Tančení je oblíbené snad po celém světě. A začít s tancem můžou děti už od svého útlého věku. A to třeba už od dvou, tří let v přípravce. Trénuje se hlavně motorika cvičí se nohy a ruce a hra a spolupráce v kolektivu. Je to dělané formou zábavy pro děti. Pokud jsou děti starší zúčastňují se i různých vystoupení a soutěží. Dá se tančit jako jednotlivec nebo tvořit sestavy. Dá se tančit mnoho druhů tance. Disco dance, street dance, break dance a spousta dalších.

balet

Starší děti si pak mohou vybrat podle toho co je nejvíc baví. A k čemu mají nejlepší předpoklady. V tanečních soutěžích se hlavně tančí standartní a latinskoamerické tance. Mezi ty standartní tance patří: waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep. Waltz je specifický podle krásně ladných a pomalých pohybů. A také  otáčivým pohybem, který je podobný tomu co se tančí u našeho valčíku. Je definovaný kroky krok-krok-přísun. Tango naopak je velmi rychlé, dynamické a plné rozporů. Krásně živé a žhavé. Nádherná podívaná. Typickým znakem je ostrost a rychlost. Valčík pochází z Rakouska. A proto je nám velmi blízký.

tango

Je jednoduchý na kroky, ale zvládnutí techniky už tak jednoduché není. Slowfox je rychlý podobně jako waltz. Ale provedení kroků je mnohem složitější na technické provedení. Quickstep je velice rychlý. A vyznačuje se lehkostí a hravostí. A také roztomilými poskoky. A mezi latinskoamerické tance patří: Samba, rumba, paso doble, čača a jive. Samba se vždy tančila na karnevalech. A proto získala název karnevalová samba. Hlavní pohyb je kmitání pánve. Nosí se na její provedení překrásné kostýmy. Rumba byla považována za tanec plodnosti. Je nabitá erotikou. Paso Doble je zase charakteristické dvojitým krokem. Čača a jive jsou veselé a hravé tance. 

Do plavek!

Zimní bundy, dlouhé svetry dokážou zamaskovat i nějaké to kilo navíc, které jste si přes zimu pracně nabraly. Jaro je tu ale za chvíli. Zimní oblečení odložíte do skříní, sukně se zkrátí a vy budete chtít ukazovat nohy. Je načase na tom začít pracovat. Budete to dřina. Bude to bolet, ale chce to výdrž a pevné odhodlání. Bez pohybu to nepůjde. Neřešte kila, ale zaměřte se na své křivky. Je jasné, že žena vysoká sto osmdesát centimetru se na váhu padesát pět kilogramů nedostane. Pořiďte si krejčovský metr a měřte se. Důležitý je dobrý pocit a vaše vlastní spokojenost.
Pokud jste se rozhodly pro pohyb, volte pestrost, ať vám vaše odhodlání dlouho vydrží.žena u tyče

  • Chůze je levný a efektivní sport. Zapomeňte ale na klidné tempo, při kterém se budete kochat. Pořiďte si kvalitní obuv a hůlky a vyrazte na dlouhé a svižné vycházky, při kterých se pořádně zapojíte. Je prokázané, že chůze má blahodárný vliv na naše zdraví a psychiku.
  • Běh už potřebuje trénink. Začátečníci mnohdy přepálí tempo a jejich motivace rychle skončí. Začněte pomalu. Existují tréninky, skupiny, které vám na začátku pomohou. Vytrvalost chce trénink a čas.
  • Plavání vám dokonale zpevní postavu. Najděte si čas a zajděte si jednou za týden do bazénu. Pozor ale na správnou techniku, ať si neublížíte. Nezapomeňte na nutnou výbavu v podobě brýlí. Choďte samy, ať nemáte šanci během plavání klábosit.

cvičící lidé

  • Pole dance je pro někoho možná neznámý sport. Neznalí ho přirovnávají k lehkému, promiskuitnímu předvádění. Kdo ale nezkusil, ať mlčí. Jedná se o velmi náročný sport, který chce výdrž a často polknout i bolest. Jde o tanec u tyče. Zpevníte si tělo, najdete sebejistotu, která z vás bude vyzařovat.
  • Posilovny a fitness centra dnes toho nabízejí opravdu mnoho. Jednotlivé druhy cvičení jsou zaměřeny na spalování i zpevnění postavy. Pokud jste v posilovně nováčkem, najměte si trenéra. Pomůže vám a vy se bude po pár lekcích cítit jako ryba ve vodě. Peněz nelitujte, vrátí se vám.

Ať už máte nějaké to kilo navíc je důležité, zda to umíte nosit. Hubený neznamená hezký.

Zkuste něco nového

Pokud hledáte nějaké odreagování, které by mohlo bavit nejen Vás, ale také Vaše blízké, tak je dobré si uvědomit to, že i pro Vás existují možnosti, které by se Vám mohly skutečně líbit, o tom nepochybujte. Uvidíte, že si přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat.
Laser game praha 9 bude zajisté i pro Vás volbou, kterou si užijete na maximum, protože Vám přinese mnoho zábavy a vzrušujících chvil, což je to, na čem doopravdy záleží, o tom nepochybujte. Věřte tedy tomu, že se dočkáte výsledků, které se Vám budou líbit.

billboard-left(1)

Ponořte se do víru akce

Jestli tedy chcete zapomenout na svoje starosti, tak se ponořte do víru akce a poznejte něco nového, rozhodně nebudete muset ničeho litovat, o tom nepochybujte. Je jenom na Vás, pro co se rozhodnete a jaké jsou Vaše představy.
Hra je založená na tom, že každý hráč dostane do rukou laserovou zbraň, obleče si speciální vestu a snaží se zasáhnout ostatní, sám by ale měl zůstat bez zásahu. Je to tedy hra, při které si užijete velké množství vzrušení a poznáte něco nepoznaného, o tom nepochybujte.

Vše záleží jenom na Vás
Je tedy jenom na Vás, pro co se rozhodnete a jaké jsou Vaše představy, vybírat si můžete z mnoha různých režimů hry, na to se můžete spolehnout. Vše probíhá v takovém prostředí, které je pro hru přímo určené, takže si s ničím nemusíte dělat starosti a zaručeně se dočkáte jenom toho největšího vzrušení a akce. My už se o to moc rádi postaráme.

billboard-right

Jsme tu i pro Vás
Jsme tu pro každého a velice nám záleží na tom, aby si u nás naši návštěvníci užili velké množství zábavy a rádi se k nám vraceli, ani ve Vašem případě tomu zaručeně nebude jinak, o tom nepochybujte. Kdykoliv se tedy na nás obraťte a nechte nás, abychom se postarali o Vaši spokojenost, užijete si tak velké množství zábavy a příjemných chvil se svými blízkými, což je samozřejmě velice důležité.

Scroll To Top