Všimli jste si, že se v poslední době objevují místo normálních cigaret tzv. elektronické cigarety? Můžete je vidět například nejvíce u mladých lidí kolem 20 let. Chtějí se vyhnout normálním cigaretám, tak se rozhodli pro tuto variantu. Pojďme si tedy o tom něco říct. Tyto cigarety neničí tolik zdraví oproti klasickým cigaretám. Důležité je, že uspokojují chuť na nikotin, na který se lehko vytváří závislost a je těžké se ji pak zbavit. Věděli jste, že naše země patří mezi první prodejce těchto cigaret? Elektronická cigareta funguje na bází e-liquidu. Jeho výhodou je, že nehoří, takže z něj nevychází škodlivé látky. Jde tam vlastně o náplň, která se pečlivě zahřeje, a nakonec se vypaří. Nevdechujete kouř, ale páru, která může mít i nějakou příchuť a odpařuje se tak i nikotin. 

elektro

Co se týče ceny, tak počátek je trošku vyšší, ale pak si stačí přikupovat vámi oblíbené náplně. Takže když to tak vezmeme, tak můžeme ušetřit více jak polovinu nákladů od běžných cigaret. Navíc je to pro nekuřáky příjemnější, jelikož nemusí čuchat zápach a kouř z klasických cigaret. Můžete si například vybrat příchuť jahody, kokosu, banánu, borůvky, pomeranče či si vyberete jiné příchutě. Samotné „elektronky“ můžete sehnat klidně i za 2 500 Kč, ale i méně, pak si kupujete náplně a ty moc nestojí. 

elektro

Jaké máme základní typy elektronických cigaret? Máme KLASICKÉ, ty jsou nejprodávanější, jelikož zaberou nejméně místa a připomínají tak trochu tužku. Dále máme MINI CIGARETY, ty jsou klasickým hodně podobné, ale jsou menší a tím pádem je i nižší kapacita baterie. Taky existuje ALL-IN-ONE, to znamená, že to je ta nejvíc klasická elektronická cigareta, která obsahuje baterii a clearmizer v jednom. Já jako nekuřák opravdu můžu říct, že je to pro mě příjemnější než cítit zápach tabáku. Opravdu ty ovocné vůně i provoní okolí, takže jsem za tento vynález velice vděčná. Co vy, jste vlastníkem elektronické cigarety?