Kdo dnes nemá mobil? Zvedněte ruku. Žádná ruka nahoře? A naopak kdo má mobilní telefon značky Huawei P30 Lite? Á, to je jiná. Je velmi oblíbený, že? Intuitivní ovládání, fotoaparát, čtečka otisku prstů, notifikační LED dioda, NFC, diktafon…. Určitě víte, proč jste si jej pořídili. Ale pojďme tento mobil posunout o level výš. Pojďme se společně podívat a přesvědčit, že i samotný obal udělá z mobilu parádní kousek a posune ho zase o level výš. Kam? No přece na Módní mobil.

Kryt na mobilní telefon

V nabídce najdete dvě varianty a to pouzdro nebo obal. Obě varianty chrání náš mobil před pádem, poškrábáním a jiným poškozením. Samotné pouzdro má i jiná využití, ale to až níže. A kromě ochrany mobilního telefonu je pouzdro i obal skvělým módním doplňkem.

Obalů na Huawei P30 Lite je plno. Obal jako takový je ve tvaru vaničky. Je vyroben z pružného plastu a na mobil lze jednoduše nasadit. Chrání hlavně zadní část mobilního telefonu, takže fotoaparát i čtečka otisku prstů je chráněna. Vy se nemusíte bát, že by díky poškrábání čočky, byly vaše fotky rozmazané nebo jste měli problém se přihlásit do internetového bankovnictví. Vybrat obal jako takový je velmi těžké, protože Módní mobil nabízí plno krásných motivů.

Pouzdro na Huawei

Obal na mobil Huawei P30 Lite má základnu taktéž ve tvaru vaničky, která je vyrobena z plastu. Celé toto pouzdro je flipové a vypadá jako knížka. Jakmile zacvaknete mobil do zmíněné vaničky, horní část, tedy display, přikryjete a zavřete jako právě dočtenou knížku. Mobilní telefon je chráněn, ale stále máte k dispozici konektory, třeba pro nabíjení. Samotné pouzdro je z umělé kůže. Některá pouzdra jsou doplněna o poutko. U určitých typů pouzder najdete uvnitř kapsičky na kreditky nebo vizitky. Dalším bonusem pro pouzdro na mobilní telefon je, že lze sklopit a z obalu je stojánek. Mobil si můžete položit na stůl a sledovat tak svou oblíbenou internetovou hvězdu a nebo pořádat videokonference a rovnou dělat zápis ze schůzky. Pokud jde o vzhled, opět zaručuji, že vás na Módní mobil potrápí. Nabídka je velká a pestrá. Od obyčejné bílé až po tmavě růžovou. Následně i potisk – květy, zvířata, mandaly, text.