Při obrábění a zpracování kovů je velmi důležitým krokem kontrola a měření. Pro každého strojaře je tedy velmi důležitý zvolit spolehlivý dutinoměr s úchylkoměrem (často nazývaný subita), který se využívá k měření vnitřních nebo také vnějších válcových rozměrů. Nejčastěji využívanými dutinoměry https://www.i-nastroje.cz/Dutinomery-subita-c11_398_2.htm jsou dutinoměry dvoudotykové a třídotykové. Mívají různý rozsah a provedení – například mechanické, digitální, pistolové či praktické sady, které jsou určené na měření malých, velkých i hlubokých otvorů. Dutinový mikrometr vám pak pohodlně poslouží ke změření různých rozměrů otvoru a vy se pak můžete spolehnout na maximální přesnost.

Dutinoměr

Dutinoměry s úchylkoměrem jsou jednou z mnoha kategorií měřidel, které si můžete zakoupit na e-shopu. Tato společnost se zaměřuje na prodej všech potřebných nástrojů, které se využívají v kovovýrobě – ať už jde o vrtáky, frézy, pilové kotouče, soustružnické nože, závitníky, výhrubníky, nebo právě o měřidla či strojní svěráky nebo autogenní techniku. V tomto internetovém obchodě naleznete i nepoužité zboží z nadnormativních zásob. Výhodou tohoto zboží je především výrazně nižší cena oproti cenám velkoobchodním.

Sada dutinoměrů

Dutinoměry nebo chcete-li subita, se na e-shopu nacházejí ve vlastní kategorii a výběr zjednodušuje také možnost upravení filtru dle vašeho rozpočtu. Na nejlevnějších dutinoměrech s úchylkoměry od tohoto prodejce najdete cenovku 1200 Kč! Na každém konkrétním produktu si pak můžete zobrazit jeho dostupnost. Po každé objednávce se s Vámi zaměstnanci e-shopu i-nastroje.cz spojí a konzultují s Vámi detaily odeslání zásilky.

Nástroje jsou vyrobeny renomovanými českými firmami jako je Škoda, Zbrojovka Vsetín, Zbrojovka Brno nebo Narex. Jsou tedy vhodné pro nejnáročnější průmyslovou kovovýrobu včetně obrábění i měření. Šikovný kutil si s nimi ale určitě poradí.