Že máte nějaké to kilo navíc? To rozhodně neznamená, že byste se nemohla oblékat módně a trošku i odvážně. Jak si poradit s kily navíc obstojně? 

Máte kila navíc? I tak můžete vypadat neodolatelně. Na co si ale dát pozor? 

Už vás také nebaví poslouchat, že byste měla zhubnout a svého těla si patřičně vážíte? Nevadí vám, že máte faldíky, větší bříško, celulitidu nebo strie? Nebo naopak patří k těm ženám, co se to všechno snaží schovat a oblékáte nevýrazné a příliš volné oblečení? Dnešní doba už konečně dává prostor i ženám s křivkami, což je jedině dobře, navíc i žena s plnějšími křivkami se může oblékat krásně, svůdně a může působit sebevědomě. Jen si dávejte pozor na to, jaké oblečení vybíráte. 

štíhlé a plnější křivky

Hlavně se nebát! 

Pokud chcete umět pracovat s kily navíc, musíte se naučit hlavně být sebevědomá. Pokud vidíte ženu, která se na první pohled vůbec nestydí za to, že má větší bříško, zadeček nebo silná stehna, můžete si všimnout, že vypadá dobře úplně ve všem. A mnohdy i lépe, než štíhlé ženy, které se neumějí dobře prodat. Jen to samozřejmě nesmí být příliš okázalé a až nevkusné. Je třeba uvědomit si, že je jistá hranice mezi zdravým sebevědomím a již jasným nevkusem, takže na to si dejte pozor. 

Určitě je nutné zvýraznit partie, které si to zaslouží. U někoho je to štíhlý pas, u někoho jsou to ruce nebo třeba dekolt. Každopádně na každé ženě se něco takového najde. A to musí jít vidět, protože pak se nikdo nebude koukat na to, zda máte o pět nebo o deset kilo více či méně. Hodně to ale závisí i na tom, jak se sama žena cítí. Musí to z vás prostě sálat. Vaše tělo je jen vaše a vy ho musíte mít ráda. 

sebevědomá žena

Vhodná velikost 

Častým problémem je nevhodná velikost. Ženy se buď chtějí úplně zahalit a volí zbytečně velké velikosti nebo si zase pro změnu vyberou příliš malou velikost a obojí je prostě špatně. Samozřejmě, že každá velikost může na určitém typu oblečení sedět jinak, obvykle také máme jinou velikost ve vrchní části těla a jinou v té spodní, ale je třeba vybírat oblečení, které zkrátka padne. Které není moc volné ale ani moc těsné. 

Stačí totiž sáhnout vedle, po špatné velikosti a efekt může být úplně opačný, než jste chtěla.