Přijímáme rezervace na štěňátka Akita inu na prodej. Pro více informací nás kontaktujte na našem webovém portále pod heslem akita inu na prodej. Poskytneme vám údaje, které potřebujete vědět při rozhodování o koupi nového psího přítele.

Roztomilá štěňátka čekají třeba právě na vás. V současné chvíli nabízíme na prodej červenou fenečku, která se narodila 5. listopadu loňského roku, protože štěňata, která spatřila světlo světa na Štědrý den roku 2021 – jeden žíhaný pejsek, jedna žíhaná fenka a jedna bílá fenka jsou již rezervovaná.

Tak neváhejte, máme k dispozici pro vás FUKUHAMU G ken´lchi Ai.

Ale nebuďte smutní, pokud by už po vašem dotazu pobývala v jiné domácnosti. V tom případě si určitě psíka rezervujte a budete tak mít jistotu na příští vrh.

fenka Akita inu

Jsme chovatelská stanice, která má své úspěšné reprezentanty. Kdo se zúčastňuje celoroční soutěže o nejlepšího jedince OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2021 již ví, že v soutěži o nejlepší Akitu zvítězila právě ta z naší chovatelské stanice a to hned na dvou pozicích – na prvním a na druhém místě!

Velmi nás těší, že naše poznatky z chovatelské činnosti dosáhly takových úspěchů, protože c e l k o v o u v í t ě z k o u p r o r o k 2 0 2 1 se stala fena, kterou jsme odchovali a stále vlastníme. A zde je jméno vítězky: Byakureihime GO Ken´lchi AI!

Jsme na ni náležitě pyšní. A pro nové chovatele to může znamenat, že z dalších vrhů můžete mít u vás doma také budoucího šampiona nebo šampionku. Máme velké zkušenosti s chovem tohoto pravého sto procentního japonského plemene, a to proto, že se zabýváme pouze jím. Štěňátka odchováváme pod záštitou Českomoravské Kynologické Unie a Akita Inu Hozonkai (AKIHO Japonsko).

dospělá Akita

Zaručujeme, že všechny naše odchovy jsou zaregistrovány v zemi vycházejícího slunce, v Japonsku a samozřejmostí je AKIHO rodokmen.

Naší metou je odchovávat pouze prvotřídní psy se zřetelem na vzhled, zdraví a jeho povahu.