Už je tomu několik let, co se mi stal tento zvláštní erotický příběh, a teď už o tom v klidu napíši, protože už s mým manželem nežiji, nejsem za něj provdaná a ani se to už ani od nikoho nemůže dozvědět, protože můj strejda není naživu. Můj zážitek v sobě dusím už několik let a potřebuji to někomu říct. Takže si uvař kávu, krásně si sedni do křesla, nebo si lehni do postele, dej si nohy nahoru, nechám to na tobě. Dobrá tedy, vidím že jsi se začetl do mého psaní. Stalo se to někdy na přelomu roku 2012, byla jsem ještě mladá holka, vlastně to jsem stále, ale tenkrát mi bylo dvacet let, hýřila jsem optimismem. Měla jsem krátce po vystudování střední školy, obor cestovní ruch a nevěděla jsem co mám po škole dělat. Pár nabídek bylo, ale kamarádka mi řekla, že jsem krásná holka, umím chvalitebně anglicky, výborně s počítačem, s webkamerou to také umím, tak ať zkusím LIVEJASMIN chat. Normálně se svlékat na webce, psát si s chlapy i ženskýma z celého světa a za to bych dostala dobře zaplaceno. A že si můžu klienty zablokovat dle domény, takže kdo je z ČR, SK nebo i celé Evropy, ten by se na moje vysílání nikdy nedostal a já bych si psala jen s bohatými Američany, Kanaďany, Australany.

Hned první týden po zaregistrování jsem chytla nějakou velrybu, ten majetný milionář mě posílal dýška v hodnotách tisíců dolarů měsíčně. Byly to neskutečné peníze. Jako popravdě, kde bys vydělal 100 tis za měsíc? Já bych to měla za 8 měsíců za stolečkem cestovní kanceláře. Začala jsem o sebe dbát, chodila do fitness centra, navštěvovala divadla, kina, v létě hrady a zámky, létala pětkrát ročně na dovolené, to byly Spojené Arabské Emiráty, Kypr, Mallorca, Thajsko, Maledivy. Za těch pár let jsem projela snad 15 států. Moje kamarádka z CK, mě vždy sháněla dovolené Super last minute. Takže jsem měla všechno za polovinu ceny, a to už se vyplatilo.

akt ženy

Pokaždé, když jsem se vracela zpět z dovolené na Pražské letiště, se mě chtělo brečet. Normálně jsem byla posedlá cestováním a životem v cizině. Ale odvahu se někam přestěhovat jsem neměla. A to mě na sex chatu věčně zvali šejkové ze SAE, milionáři z USA, a hodně bohatí Švýcaři, abych za nimi přijela a klidně tam s nimi žila. Párkrát jsem někam letěla, ale byli to docela prasáci a chtěli jen týden sexovat a málem mě ani nechtěli pustit z jejich paláců. Jednou jsem musela tajně o půlnoci utéct z jejich sídla, abych se vůbec dostala na letiště a odletěla zpět do Prahy.

Tuhle práci jsem dělala asi tři roky a pak jsem si našla kluka, který mě požádal o ruku. Ale moje podmínka byla, že tu práci budu stále dělat, i když bych se za něj provdala. Pokud by mi to zakazoval, dle předmanželské smlouvy, bych se s ním mohla rozvést. Mému Michalovi to ze začátku vůbec nevadilo. Uběhl společný jeden rok, já se přestěhovala k Michalovi do ohromného baráku s velkou zahradou, vyhřívaný celoroční bazén, fitness místnost, měla jsem od něj nejnovější auto Jaguár a zdálo se být všechno v pořádku.

Po roce jsme se samozřejmě vzali, byla fakt děsně velká svatba, byli tam jeho kamarádi z celého světa, partneři a společníci z firmy. A všichni známí ze všech koutů republiky + jeho bezvadní rodiče. Já tam měla jen hrstku přátel a blízkou rodinu. A pak se tam objevil jeho strejda Martin. Hned od začátku na mě mohl oči nechat, stále na mě koukal, dělal takové připomínky, při jednom tanci mi zmáčkl zadek a zajel rukou do škvírky. Brala jsem to jako opilý žert. Jenže hned po svatbě k nám začal jezdit a můj Martin, který byl věčně na poradách a schůzkách mě tam nechával samotnou. Jednou jsem si takhle pracovala na erotickém chatě, a najednou zvonek. „Crrrrrr“… Já samozřejmě byla v tom nejlepším, strkala si do kundičky vibrátor a musela přestat. Omluvila jsem se tomu chlápkovi, který si mě platil, rychle mu napsala, že se uvidíme o něco déle.

nahá postava

Vzala jsem na sebe jen tanga a saténový župánek, ani si nevšimla, že mě jsou vidět mé bradavky, které byly vztyčené vzrušením a šla otevřít. Strejda Martin mi hned u dveří řekl, že mi musí něco ukázat a říct. Pozvala jsem jej dál za dveře a myslela si, že to bude na 5 minut a odejde. Jenže se sám usadil v obývacím pokoji a prý, ať si také sednu. Sedla jsem si naproti němu, nohu přes druhou, držela jsem si župánek, aby mě nevyklouzly prsa a čekala, co se bude dít dál.

Martin přišel ke mně, prošel zadem kolem mých zad, tak nějak divně po mě přejel rukou a řekl „moje milá kočičko, chtěl bych, abys mě ho pořádně vykouřila a udělal bych se ti do tvé vyholené kundičky“. Normálně jsem tam seděla s otevřenou pusou a na nic se nezmohla. On pak řekl „Tak bude nějaká ta EROTIKA ZDARMA!?“ Už jsem na něj chtěla řvát a on mi na mobilu ukázal mé fotky a videa z mého sexchatu. Koukala jsem na to jak blázen, jak se to mohl k čertu dozvědět? Když jsem zakázala všechny IP adresy a státy. „Vždyť mě mohli vidět jen z USA, Kanady, Austrálie??!!“

On se jen chlípně usmál a řekl „Holubičko, jestli nechceš, aby se to dozvěděli všichni z rodiny, tak teď budeš dělat co já řeknu!“ Přemýšlela jsem, co mám dělat, jestli ho praštit vázou, utéct, nebo se přiznat rodině“. Jenže ani jedno jsem neudělala. Poslouchala jsem jeho rozkazy. Prý si mám rozepnout župan a nechat venku ty velký mlíkárny a začít se masturbovat, tak jako to dělám s těma prasákama z Ameriky a z celého světa. Že když to takhle už dělám čtvrtým rokem, tak to teď budu dělat s ním živě. Začala jsem tam onanovat jak coura. Prsty jsem si hrála s mušličkou, on na mě stále jen civěl a já myslela, že jen bude koukat a bude se ukájet honěním. Jenže pak se to zvrtlo.

nahá žena

Vytáhl si povadlé chlupaté péro a prý mu ho mám pokouřit, nahonit a pak si stáhnout kalhotky a on se do mě udělá. Musela jsem to skousnout. Začala mu ho kouřit, jeho péro se začalo zvedat a skoro se mi nevešlo do pusy. Začal mě ho rvát úplně dozadu do krku a málem se u toho zadusila. Pak mě stáhl kalhotky, normálně mě začal klátit, kundu jsem měla vlhkou už jak jsem onanovala na webkameře, takže do mě zajel a ani to nebolelo. Ale bylo to s ním nepříjemné. Držel mě střídavě za boky a za kozy, sál moje dudy a kousal mě do bradavek. Asi za deset minut se do mě udělal, natáhl trenky a rychle odešel z baráku. Já tam ležela a ani se půl hodiny nemohla hnout. Asi za hodinu jsem se teprve zmátořila a šla si dát sprchu. Normálně jsem odpadla. Druhý den mě můj Michal objevil ještě v posteli a ptal se mě „jak jsem se celý den měla“. Vůbec jsem mu nemohla říct, co se stalo. Jen jsem kývla hlavou a že si ještě chvilku zdřímnu.

Probudila jsem se až na večer, a tam byl vzkaz „lásko přijedu za týden, musel jsem odletět pracovně do Londýna“. Asi týden jsem nechodila na livechat a čekala na svého Michala, až přiletí z Anglie. Normálně mi od něj přišla v půl týdne zpráva na Whatsapp, že jeho strejda Martin, který mu byl na svatbě měl ošklivou autonehodu a že bude mít pohřeb příští týden, a měli bychom mu jít na pohřeb. Michalovi jsem odepsala, že mám horečky a bohužel na pohřeb nemůžu jít, protože mi je zle. Michal odepsal, že tam tedy půjde za nás oba.

Já jsem se pak live chatu věnovala ještě dalších několik let, až jednou mi můj Michal řekl, že mu to začíná vadit, chtěl by založit rodinu, zda toho nechci nechat. Jenže já požádala o rozvod, stále pracuji na webce a jsem spokojená sama ve svém bytě. Moje práce mě baví, mám takový ten svůj život a nic mi v něm nechybí. Docela dobře mě to živí, a to je proč mě to tak uspokojuje.

Ještě se Vás na závěr zeptám: „Máte taky rádi SEX DOMA?“

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (4 votes)