Není to tak dlouhá doba, co řetězy patřily pouze k hudebnímu stylům jako metal a rock. Nyní je můžete vidět jako doplňky na kalhotách, jako šperky i třeba jako popruhy batohů. Velké, dlouhé stříbrné, či jiné barvy. Pokud vám nedělá problém zainvestovat můžete místo materiálu jako chirurgická ocel a nerez koupit stříbro.  Zvládnou dokonale podtrhnout váš outfit a dodat vašemu stylu potřebnou třešničku. Pojďme se podívat na některé způsoby a možnosti, jak je nosit.
Řetěz s červeným doplňkem
 Kalhoty – Obrovská paleta možností. Můžete si řetěz jednoduše zapnout za poutka na pásek. Jak chain visí, tak se pohybuje a váš styl působí mnohem živěji. Samozřejmě jich můžete připnout více v tom případě bych vám doporučoval různé tvary, nebo určitě různé délky. Berte na vědomí, že mají značnou váhu. Jeden ani nepoznáte, ale když si jich dáte 8 asi vás budou trošku tahat.
Mým asi nejvíce oblíbeným způsobem, jak je nosit na kalhotách určitě je šikovné uvázání, či přišití kolem kolene tak aby byl nad i pod ním a vzadu byl spojen. Ovšem tohle chce trošku šikovnosti, aby vám nepadal a nepřekážel v pohybu. Můžete ho přišít pak ho, ale nesundáte.
Mezi asi nejjednodušší styl je použít je jako pásek.
 Batohy a kabelky – Použít je jako popruhy. Vypadá to cool a unikátně. Jedinou nevýhodou je, že při dlouhém nošení vás to může bolet, či dokonce udělat modřiny, takže doporučuji abyste si na ně přeci jen připevnili něco ať se nezařezávají přímo do vás. Pokud budete mít štěstí najdete tašky už tak upravené, ale nejspíš budete muset za improvizovat a vyrobit si to sami. O to víc zajímavé a originální to bude!
Nerezový řetěz
 Boty – Asi nejvíce „zvláštní“ styl. Já osobně sem tohle vymyslel, tak že jsem pásy na Nike air force 1 vyměnil za řetězy. Pokud má bota hodící se barvu k daným řetězům vypadá to bezmála zajímavě a určitě tím upoutáte pozornost. Jak tu dobrou, tak i tu ne zrovna příjemnou.
 Na závěr je důležité říct, že i tu platí klasické tvrzení: Všeho moc škodí. Určitě nechcete vypadat jak železárna na náměstí a tahat na sobě 20 kilogramů železa. Všeho to chce s mírou a aspoň trošku si použití doplňků promyslet.