Chorvatsko je bezpečnou přímořskou zemí na jihu Evropy, omývanou tyrkysovým Jadranským mořem. Chorvatsko toho může hodně nabídnout, a proto je velmi oblíbenou turistickou destinací. Naleznete tady krásné a čisté moře, slunné pláže i mnoho nádherných romantických míst. V Chorvatsku si skvěle užijete svou dovolenou a relaxaci či aktivní odpočinek, a to nejen na pláži. Turisté zde obdivují také krásnou přírodu, a rádi se procházejí v uličkách zdejších starobylých měst.
moře a Dubrovník

Chorvatsko můžete poznat z mnoha stran a nyní je to ještě jednodušší . Do Chorvatska můžete jet pohodlně autobusem, za příznivé ceny, pohodlně a bezpečně. Užijte si tedy vaši příští dovolenou opravdu na jedničku, tak, jak si nejvíce přejte a zasloužíte.

Na chorvatském pobřeží očekávejte příjemné středomořské podnebí, které oceňují nejen turisté, ale svědčí i zdejší fauně i floře. Pokud milujete přírodní krásy, pak v Chorvatsku určitě navštivte národní park Plitvická jezera, která jsou zapsaná v UNESCO. Najdete je nedaleko města Zadar. Jezera jsou mezi sebou spojena a lze mezi nimi proplouvat. Při návštěvě jezer rozhodně stojí za to zaplatit si vyhlídkovou platbu a můžete nerušeně pozorovat zde rostoucí rostliny a žijící divoká zvířata. V jezerech se dá také koupat.
zeď s otvory

Vydáte-li se do Istrie, určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu města Pula. Zde se nachází nejznámější amfiteátr po římské koloseu. Zajímá-li vás historie, na své si přijdete i v dalších městech, mezi něž patří např. Split.
zeleň Řecka

Pokud už budete v Chorvatsku navštivte město Dubrovník, které je také zapsané v UNECSO. Jižní Dalmácie, kde toto přístavní město naleznete, je opravdu krásná a Dubrovník je označovaný za perlu Jadranu. Věříme, že vás nadchne tropická vegetace i pohled na historické stavby, paláce a výstavní domy.