Doporučuji vám, nikdy se nepleťte do nějakých politických sporů. Musím vám říct, že se to absolutně nevyplatí. Znám totiž několik případů, kdy se politické názory strhli v nějakou velkou rvačku. A tohle já nemám vůbec ráda. Mám ráda pohodu a kdy se lidé spolu dokáží pěkně v klidu bavit. A to úplně o jakémkoliv tématu. Bohužel ale politika je takové téma, že ne všem se to může líbit, a tak jsem si řekla, že by to chtělo asi nějak změnit. Proč se všichni zajímají o politiku, když se potom rozhádají? Je to jako na fotbalovém hřišti a na nějakém fotbalovém zápase. Tam se lidé pořád hádají kvůli blbostem. Nebo si stojí za svou pravdou, i když pravda je úplně jinde. A to samé je tady s politikou. Politika je sice důležitá a je dobré znát nějaké základní vlastnosti politiky.

Ráda si čtu o politice.

Protože celý svět je o politice a ekonomice. A politika je část státu. Takže se vyplatí něco málo vědět. Já jsem na tom tak. Politika mě zajímá poslední dva tři roky. Chci být v obraze. A myslím, že v tom nejsem sama, proto jsem si řekla, že jsi tomu budu věnovat více. A jak to dopadlo? Politika mě začala opravdu moc bavit. Ani nevím jak. Možná je to tím, že jsem pochopila kouzlo politiky. Myslím, že by to tak mělo asi hodně lidí. Protože dokud nezkusíte to nepoznané, tak to ani nepoznáte, jaké je to ve skutečnosti.

Co vy a politika?

A o tomhle politika myslím že je. A když top tak vezmu, tak všechno má své kouzlo a to, co si zaslouží pochopit. Možná nic není tak černé, jak se na první pohled může zdát. Všechno má své pro a proti. Ovšem politika je něco jiného. O tom je celý stát, naše Česká republika. Takže myslím, že každý občas by měl znát alespoň něco. A jak jste na tom vy s politikou a politickými komentáři? Taky jste už zjistili, že není radno se jen tak bavit o politice? Myslím ale, že jednou to pozná jistě každý.