Kdybychom uspořádali anketu, co muže na ženském těle fascinuje, výsledky nás nijak nepřekvapí. Budou tu nepochybně převládat ňadra a vagína, brány k rozkoši s velmi citlivými nervovými zakončeními, jejichž stimulací lze nespolehlivě dosáhnout orgasmu. Ženské tělo je však obdařeno dalšími částmi, které s erotikou úzce souvisí, a které také navozují vzrušení a podporují proudění sexuální energie. Patří sem štíhlý pas, pupík, širší klenuté boky, pěkně tvarované hýždě a stehna a samozřejmě i krásný obličej a zdravé a pevné vlasy.

krásná dívka

Na jednu část těla jsme ovšem ve výčtu ve vztahu k sexualitě zapomněli – na chodidla. Zdánlivě nepodstatná záležitost, ovšem poté, co si uvědomíte jejich skutečnou moc, pochopíte, proč jim věnovali již lidé ve starověku mnohem více pozornosti, než my dnes.

Je v tom něco víc, než jen erotika

Footjob – když vám bude dívka v masérském salónu navozovat vzrušení a slastnou rozkoš jejími krásnými obnaženými chodidly, bude jí to bavit ze zcela zjevného důvodu. Na chodidlech je totiž tolik citlivých reflexních bodů, že jejich stimulací bude odměněna i ona sama. Footjob https://mataharisalon.cz/cs/foot-job je tedy technika, která může uspokojit oba aktéry, čímž se zvyšuje samotný potenciál sexuální energie.

dívka v podřepu

Reflexní mapa těla – reflexní masáže chodidel jsou nejsilnější technikou, kterou provádí někteří maséři i léčitelé. Tímto způsobem lze léčit i velmi těžké chorobné stavy. Využijte toho, že vám dívka předává svou energii skrze chodidla, protože ta jsou úzce propojena se všemi orgány jejího těla, a tím pádem jste s masérkou v ještě těsnějším sepětí.

Barva a tvar – mnoho mužů i žen fascinuje pohled na bosá chodidla vzhledem k jejich dokonalým geometrickým křivkám a zároveň i narůžovělé barvě pokožky, která se dotýká zemského povrchu. Toto přirozené vnímání krásy a harmonie, podtržené navíc růžovou barvou lásky, k projevu sexuality neodmyslitelně patří.