Každý člověk má v sobě nějaké to kouzlo, každého člověka něco trápí a každý nechce o tom třeba vyloženě mluvit. Prostě někteří se za to stydí, že prostě se jim děje to, co se děje. Takže je prostě někdy lepší prostě se ani o tom nebavit, samozřejmě se s tím vnitřně srovnat, protože to je pro nás takový nejlepší. Samozřejmě třeba jsme hodně stresovaní z práce, jsme napjatí a prostě pak už se doma nechceme vůbec bavit. Samozřejmě přijdeme domů z práce, na nás čeká manželka nebo manžel, teď jsme prostě vystresovaní, napjatí a teď si chceme promluvit a prostě my nemáme zájem.

Muž a žena

Samozřejmě určitě tohle každý zná, protože je všechno tohle se odvíjí na naší psychice, ale samozřejmě vždycky by bylo dobré opravdu si s tím druhým člověkem promluvit, protože když si promluvíte, tak ono vám upadne i takové to napětí a prostě bude taková změna, že jste to někomu řekli, to vaše trápení. A hlavně manželce a manželovi byste opravdu měli sdělovat, co vás trápí, protože opravdu by vám manželka nebo manžel měl být opravdu velkou. A hlavně my jsme opravdu měli mluvit se svým druhým protějškem o intimních věcech, protože se to vlastně týká vás obou. Takže vždycky je prostě potřeba to probrat, třeba někdo má problémy s erekcí, bylo by dobré se třeba pobavit o tom, jak zlepšit erekci, protože byste se o tom měli i s druhým protějškem pobavit, protože pokud to není takové to pravé ořechové, tak musíte přijít na to, jak byste to měli zlepšit.

Čaj

Samozřejmě, pokud by to nezabíralo, opravdu byste měli velký stres a je to psychicky nátlak, tak vyzkoušejte nějaké tabletky, které jsou na podporu erekce, protože by vám určitě měly zabrat. Vždycky je prostě potřeba nestydět se za to a vždycky to prostě probrat a vybrat nějaké vhodné řešení, které by bylo prostě dobré, takže samozřejmě. Nemusíte se bát, není na tom nic špatného, prostě určitě vyzkoušejte všechny možné možnosti, které máte. A pokud nic nezabere, tak se snažte prostě nějak psychicky to v sobě vstřebat.