Vždycky jsem chtěla umět dobře zacházet s počítačem a další informační technologií. A je dobře, jak je už známou, protože ne každému se tohle podaří. Protože mnoho lidí chce umět zacházet skvěle s počítačem anebo mobilním telefonem anebo další technikou či elektronikou. Jenomže já jsem si stála za svým. Chtěla jsem stále dokonale umět na počítači, protože jsem byla zamilovaná do jednoho kluka, který byl počítačový maniak, ale v tom dobrém a slušném slova smyslu. Protože on totiž byl takový, že všem svým kamarádům dokázal upravit skvělé fotky.
 
IT je u každého doma.
 
To bylo v té době, kdy jsme dospívali a byli jsme puberťáci a teenageři. Mě bylo čtrnáct let a tomu kamarádovi šestnáct let. Oba dva jsme chtěli, abychom dělali jenom to nejlepší a aby se nám dařilo. Proto jsem taky chtěla umět zacházet s počítačem. Bohužel se mi to ale nepodařilo a já jsem stále byla na takovém vodě, že jsem se až styděla. Nakonec to dopadlo tak, že mě sice kamarád chtěl doučovat počítač, ale vůbec se mi to nedařilo. Byla jsem z toho zklamaná.
 
Technologie jde stále dopředu.
 
Takže to kamarád, který byl skoro inženýr na počítače, vzdal. Opravdu mě to mrzelo, že to vzdal po dvou měsících. Možná pro někoho to je opravdu hodně, pro někoho zase málo. Já jsem si říkala, že kdyby to třeba kamarád vydržel ještě další dva měsíce, že bych se zlepšila a bylo by všechno lepší. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se s kamarádem kvůli počítači a informační technologie pořádně pohádala a nebavíme se spolu dodnes, i když je to už dvacet let. Informační technologie je opravdu skvělá, hlavně pro budoucí zaměstnání. V dnešní vyspělé době je vážně opravdu velké plus, když člověk se dokonale vyzná s počítačem a slova informační technologie a podobně jsou pro něj skoro na denním pořádku. A jak jste na tom vy s počítačem a znalostí informační technologie? Někdo tomu moc nedá.