Téměř každé dítě má dnes svůj vlastní pokoj, kde může být kdokoliv a stát se čímkoliv. Obyčejné čtyři stěny, postel a psací stůl ale někdy nestačí. Zvláště pak u těch nejmenších. Do dětských životů je potřeba přinést ždibet magie s trochou tajemna a celý recept nezapomeňte okořenit dobrodružstvím! Jak to ale udělat?
Dětský stan do pokoje Chytrá liška.cz zaručí, že svět Vašeho synka či dcerky bude tak magický, jak jste jak jste si ho přáli mít v dětství i Vy. Vytvořte dětem prostor, který může být jen jejich. Místo, kde může být čímkoliv si bude přát a kde mohou jedinou dětskou myšlenkou existovat bájné příšery a děsivě strašní piráti!dítě s růžovým stanem v lesích.jpg
Stany existují hned v několika barevných a stylových provedeních, takže se nemusíte bát, že se Váš dárek setká s neúspěchem. Každý si totiž přijde na své. A je to bezpečné, ptáte se?
Nemějte obavy. Produkty jsou vyrobeny z lehkého, naprosto bezpečného materiálu, jež je nejen snadno přístupný ale také velmi snadno přenosný. Začněte si díky tomu opět vychutnávat svou kávu, aniž byste se stále strachovali, co se děje za rohem. Vaše ratolest bude po dobu svých bájných výprav v naprostém pořádku. A tím ještě nekončíme!
Stany se hodí téměř kamkoliv. Můžete jej stejně dobře uložit do dětského pokoje, tak jako na zahradu. Je tak flexibilní, že jej budete moci brát i na rodinné dovolené. Buďte ohledně fantazie Vašich dětí originální! Jeden den si může v domě hrát na piráty, zatímco ten další mohou s kamarády stanovat na zahradě. Fantazii se meze nekladou!chlapec v hrdinském postoji.jpg
Od narození svému dítku rozvíjíte fantazii třeba tak, že mu před spaním čtete pohádky na dobrou noc. Proč to tedy nerozšířit i na jeho vlastní království fantazie a nepořídit mu dětský stan?
Pokud jde o mateřství, žádná věc, kterou uděláte není příliš málo. Jídlo, prostředí i hračky se od útlého věku snažíte přizpůsobovat tak, aby Vám později dělal radost slušně vychovaný dospělý člověk. Ujistěte se, že jste udělali vše podle svého nejlepšího úsudku a konečně řekněte ano fantazii!