Kolikrát jsem si říkala, že mobilní telefon je skoro můj nejlepší kamarád. Vy se možná budete smát, ale je to pravda. Já mám mobilní telefon opravdu hodně oblíbený. Protože v té době, kdy jsem mobilní telefon poprvé měla, tak jsem ani neměla žádné kamarádky ani kamarády, protože jsem spíše byla takový introvert. A sice chápu, že každý člověk má určitou povahu, ale mě tohle svým způsobem hodně vadilo. A přála jsem si mít nějaké kamarády a kamarádky, ale bohužel se mi to nějak nedařilo. Neuměla jsem nějak pochopit to, abych se hledala nové přátele nebo abych si nějak ty staré přátelé udržela. A tohle prostě mi nešlo.

Na mobilu jsem skoro nonstop.

A nebyl to vůbec můj styl a hodně mě to mrzelo a já jsem si řekla, že nastal asi ten pravý čas se naučit nějak vybírat kamarády. Moje máma mi řekla, že bych to měla zkusit. Proto jsem si vzala mobilní telefon a rychle jsem v telefonním seznamu na mobilním telefonu hledala, jaké tam mám kamarády, že bych třeba někomu mohla napsat. Samozřejmě, že jsem se opravdu hodně styděla a raději jsem nikomu ani nenapsala. Byla jsem v šoku a moje máma taky. Máma mi řekla, že nemám být tak stydlivá, vzít prostě mobilní telefon a někomu jenom tak zavolat. Nakonec to dopadlo tak, že jsem akorát napsala sms z mé sestřenici, která bydlí nedaleko, jestli se za mnou nechce stavit na kávu a na popovídání.

Mobil mám stále u sebe.

A naštěstí přijela, takže jsem taky své sestřenice řekla svůj problém, který mám s navazováním kontaktů. Sestřenice mi řekla, že taky jsou různé mobilní aplikace, které pomáhají i při hledání přátel a lásky. Nevěděla jsme o tom, tak jsem se potom podívala na všechny mobilní aplikace a vážně jsem tam našla pár mobilních aplikací, kde se opravdu dá najít kamarádka. No, bylo mi i tak trapně. A vy jste už zkoušeli nějaké mobilní aplikace, abyste někdy někoho našli? Třeba lásku?