Cm sozzn

Aplikace na mobilu

Kolikrát jsem si říkala, že mobilní telefon je skoro můj nejlepší kamarád. Vy se možná budete smát, ale je to pravda. Já mám mobilní telefon opravdu hodně oblíbený. Protože v té době, kdy jsem mobilní telefon poprvé měla, tak jsem ani neměla žádné kamarádky ani kamarády, protože jsem spíše byla takový introvert. A sice chápu, že každý člověk má určitou povahu, ale mě tohle svým způsobem hodně vadilo. A přála jsem si mít nějaké kamarády a kamarádky, ale bohužel se mi to nějak nedařilo. Neuměla jsem nějak pochopit to, abych se hledala nové přátele nebo abych si nějak ty staré přátelé udržela. A tohle prostě mi nešlo.

Na mobilu jsem skoro nonstop.

A nebyl to vůbec můj styl a hodně mě to mrzelo a já jsem si řekla, že nastal asi ten pravý čas se naučit nějak vybírat kamarády. Moje máma mi řekla, že bych to měla zkusit. Proto jsem si vzala mobilní telefon a rychle jsem v telefonním seznamu na mobilním telefonu hledala, jaké tam mám kamarády, že bych třeba někomu mohla napsat. Samozřejmě, že jsem se opravdu hodně styděla a raději jsem nikomu ani nenapsala. Byla jsem v šoku a moje máma taky. Máma mi řekla, že nemám být tak stydlivá, vzít prostě mobilní telefon a někomu jenom tak zavolat. Nakonec to dopadlo tak, že jsem akorát napsala sms z mé sestřenici, která bydlí nedaleko, jestli se za mnou nechce stavit na kávu a na popovídání.

Mobil mám stále u sebe.

A naštěstí přijela, takže jsem taky své sestřenice řekla svůj problém, který mám s navazováním kontaktů. Sestřenice mi řekla, že taky jsou různé mobilní aplikace, které pomáhají i při hledání přátel a lásky. Nevěděla jsme o tom, tak jsem se potom podívala na všechny mobilní aplikace a vážně jsem tam našla pár mobilních aplikací, kde se opravdu dá najít kamarádka. No, bylo mi i tak trapně. A vy jste už zkoušeli nějaké mobilní aplikace, abyste někdy někoho našli? Třeba lásku?

Scroll To Top