Cm sozzn

Devold merino

Vyzkoušejte termoprádlo Devold, které má nejstarší historii ve výrobě vlněného termoprádla na světě. Mnohaleté zkušenosti a vysokou kvalitu vlněného termoprádla Devold tak pocítíte na vlastní kůži.

Devold pracuje s přírodním vlněným vláknem. Díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže naprosto přesně zpracovat a vytvořit skvěle padnoucí vlněné termoprádlo s nejlepšími vlastnostmi.

merino-ovce.jpg

Kvalitu a spolehlivost vlněného termoprádla Devold ověřovali cestovatelé, objevitelé a zaměstnanci Horské služby, a to i z ČR. Vlněné termoprádlo vám zajistí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením, jelikož ji nelze roztavit a ani nehoří. Pokud se zpotíte, nevadí. Vlněné termoprádlo brání rozmnožování baktérií a také tvorbě zápachu. Dále zajišťuje aktivní regulaci teploty, kdy vás v zimě bude hřát a v horku vás bude chladit.

Díky speciálnímu zpracování je vlněné termoprádlo Devold lehčí a příjemnější ve srovnání s jinými typy materiálů. Vyznačuje se svým stylem a nadčasovostí. Díky použití merino vlny termoprádlo neškrábe a ani nepříjemně nekouše. Jednoduše se udržuje, nemačká se, má vysokou odolnost a dlouho vám vydrží.

Termoprádlo Devold díky použité merino vlně zajišťuje odvádění vlhkosti od vašeho těla ve formě páry. Vlněná látka tak zůstane neustále prodyšná a zahřeje i v případě, když zůstane vlhká. Termoprádlo Devold vám zajistí skvělou izolační vrstvu a je díky tomu vhodné do jakéhokoliv počasí. Přirozeně reguluje vaši tělesnou teplotu, a tak se vyhnete případnému podchlazení nebo přehřátí.

stříhání ovcí.jpg

Pokud trpíte ekzémy nebo jinými kožními potížemi, je pro vás termoprádlo z merino vlny Devold tou ideální volbou. Látka je velmi jemná, nedráždí pokožku a zároveň zabraňuje množení baktérií. Proto vaši pokožku žádným způsobem více nepoškodí.

Termoprádlo Devold merino ve možné kompostovat a díky využití 100% přírodního materiálu se může vrátit zpět do přírody a nezatížit ji.

Scroll To Top